Piękny ogród. Tutaj zawsze czeka na nas Pocieszenie 30.04.2024r.

wtorek, 30-04-2024

Piękny ogród. Tutaj zawsze czeka na nas Pocieszenie 30.04.2024r.

Moi drodzy. Już jutro 1 maja we wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika podczas Apelu Jasnogórskiego o godz. 21:00 poświęcona zostanie nowa figura św. Józefa i ogród po generalnej rewitalizacji. To jeszcze nie koniec prac ogrodowych, bo powstanie Droga Krzyżowa, muszą urosnąć trawy, przyjąć się zasadzone drzewka. Ale jest pięknie i w nocy bezpiecznie, bo zostało założone oświetlenie. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym za pomoc na czele dwóm Paniom z Parafii. Bóg zapłać.